KONST / Litografier / Litografier 14577315
nr 1457 7315
Litografier
4 st, Oidentifierad konstnär. Hästmotiv. Bildmått: 30x40cm, yttermått inklusive ram: 42x52cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 28 mars 2022
kl 18:06:08
28/3 16:59:36
700 kr
28/3 17:47:44